Nikola Vukčević postigao dva gola za Bragu

249 pregleda 5 komentar(a)
Nikola Vukčević, Foto: Fcbraga.pt
Ažurirano: 30.08.2015. 18:53h

U slučaju Nikole Vukčevića strpljenje se isplatilo, vrijeme provedeno u B timu portugalske Brage je po svemu sudeći prošlost.

Crnogorski reprezentativac je ove sezone već odigrao tri meča po 90 minuta u tamošnjem šampionatu, a u ovom posljednjem je eksplodirao - bio je dvostruki strijelac u trijumf Brage nad Boavistom od 4:0.

Vukčević je pogađao u 16. i 58. (postigao je prva dva pogotka na utakmici), a Boavistu su dotukli Krislan u 67. i Silva u 84. iz penala.

Vukcevic Goal - Braga 1-0 Boavista - 30-08-2015 by Video-Live

Bivši kapiten Budućnosti je imao zapaženu ulogu na terenu i na otvaranju protiv Nacionala (2:1), a bio je na terenu i u porazu od Rio Avea (1:0).

Vukcevic Goal - Braga 2-0 Boavista - 30-08-2015 by Bundes_Liga

Vukčević je u Bragi od 2013. godine, ali je uglavnom bio u rezervnom timu, uz tek poneki nastup (uglavnom kao rezerva) u seniorskom sastavu.

Braga je dobro otvorila sezonu i trenutno je na 5. mjestu sa šest bodova, a ispred nje su velikani Porto, Benfika, Sporting, kao i iznenađenje Aruka.