Rudaru derbi protiv Budućnosti, remi u Golubovcima

Aktuelni šampion bolji od Podgoričana u derbiju i sada je na diobi prvog mjesta nakon remija Zete i Dečića na Trešnjici
2 komentar(a)
Rudar, Foto: Filip Roganović
Ažurirano: 29.08.2015. 17:07h

Rudar je u derbiju savladao Budućnost u Pljevljima i došao do prve pozicije, koju dijeli sa Zetom.

Pljevljaci su zasluženo slavili golom Đurića u 36. minutu, dok je u još jednom derbiju, između Zete i Dečića, bilo neriješeno (1:1).

Zećani su poveli preko Šofranca u 74. minutu, a već u 80. je poravnao Lakićević iz slobodnog udarca nakon velike greške golmana domaćina Velimirovića.

Mladost je mini seriju od dva poraza prekinula u Kotoru (jedini gol protiv Bokelja dao je Kojašević), dok je Sutjeska na krilima Japanca Inume srušila Iskru.

Inuma je upisao het-trik, pa je nikšićki klub došao do prvih bodova kraj Bistrice u sezoni.

Lovćen je bio bolji od Grblja sa 3:1.