Titograd bolji od Kardifa, sa hrvatskim Nacionalom za prvu poziciju

Izabranici Zorana Milaševića savladali su velški Kardif univerzitet sa 3:1 i došli u poziciju da u direktnom duelu sa zagrebačkim Nacionalom, u subotu u 20.30 časova, odlučuju o prvom mjestu i prolasku u narednu rundu.
Zoran Barnović, Foto: Filip Roganović
Ažurirano: 27.08.2015. 21:13h

Šampion Crne Gore u futsalu, tim Titograda, upisao je i drugu pobjedu na turniru preliminarne runde kvalifikacija za LŠ, koji se održava u Sportskom centru „Morača” u Podgorici.

Podgoričane samo pobjeda vodi dalje, a da ih čeka vrlo težak posao, govore i rezultati prvaka Hrvatske u prva dva kola - pobjede od 15:0 protiv irskog Blu Medžika i 11:0 protiv Kardifa noć ranije. Ukupna gol-razlika 26:0, što će daje mogućnost Hrvatima odigraju i neriješeno, za razliku od Titograda, kome treba pobjeda (gol razlika 8:2).

Večeras protiv Kardif univerziteta, crnogorski prvak je slavio golovima Zorana Barovića u 11, Marka Bajčetića u 20. i Darka Bojanovića u 22. minutu. Počasni gol za Velšane dao je Hju osam minuta prije kraja.

Za Titograd su igrali Marko Raičević, Darko Bojanović, Marko Bajčetić, Miloš Tomović, Zoran Barović. Igrali su još: Nenad Vukšanović, Branko Mijović, Ilija Bajčetić, Ranko Novović, Velibor Babović, Ilija Mugoša.