Jovetić debitovao, poraz Intera u Istanbulu

U Istanbulu je bilo 1:0 za domaćina (pogodak Veslija Snajdera početkom drugog poluvremena), a Jovetić je na terenu proveo otprilike pola sata nakon što je u 63. minutu zamijenio Rodriga Palasija
3 komentar(a)
Stevan Jovetić, Foto: Inter.it
Ažurirano: 02.08.2015. 19:14h

Stevan Jovetić je odigrao prve minute u dresu Intera u poraz milanskog kluba na gostovanju Galatasaraju.

U Istanbulu je bilo 1:0 za domaćina, a Jovetić je na terenu proveo otprilike pola sata nakon što je u 63. minutu zamijenio Rodriga Palasija.

Jovetić je, iako nije imao prilika za gol, pokazao da može da bude veliko pojačanje za "crno-plave", ali Robertu Manćiniju do početka sezone ostaje da poradi na napadu, jer Inter već četvrti meč zaredom nije pogodio mrežu rivala.

Prvo je izgubio od Bajerna sa 1:0, potom od Milana identičnim rezultatom, prije nego što je uslijedila utakmica sa Real Madridom (3:0).

Da navijačima Intera bude još teže da zamisle ovaj poraz pobrinuli su se Lukaš Podolski i Vesli Snajder, bivši fudbaleri ovog kluba, koji sada igraju u Galati.

Podolski je, naime, poslije odličnog prodora asistirao, a Holanđanin matirao Samira Handanovića.

Naredni pripremni meč Inter će odigrati 8. avgusta kada je rival Atletik Bilbao.