Real razbio Inter, osmica Sitija u Vijetnamu

Kristijano Ronaldo i Heison Muriljo, Foto: Reuters
Ažurirano: 27.07.2015. 17:05h

Fudbaleri Reala pobijedili su Inter 3:0 u pripremnoj utakmici u kineskom Gvangžuu, u sklopu Kupa šampiona.

Italijane je težeg poraza spasao slovenački golman Samir Handanović, koji je kod sva tri pogotka Madriđana bio nemoćan.

Vođstvo Realu je donio Hese u 29. minutu, u 56. je na 2:0 povisio Rafael Varan, a konačni rezultat je postavio Kolumbijac Hames Rodriges, koji je postigao golčinu iz slobodnog udarca sa gotovo 30 metara.

Interu je ovo drugi poraz na kineskoj turneji, nakon što je u subotu izgubio od Milana sa 1:0.

Real je, s druge strane, izgubio nakon penala od Rome, a potom je savladao Mančester siti sa 4:1. Mogao je da bude još ubjedljiviji protiv „nerazura“, ali je Handanović bio raspoložen.

A Mančester siti nije imao milosti prema Vijetnamu - slavio je sa čak 8:1.

U 31. minutu je bilo 4:0, strijelci Kolarov, dva puta Sterling i Silva, a u drugom poluvremenu su još po jednom pogađali Srbin i Španac, te Lopes i Poso.

Vijetnam je jedini pogodak postigao u sudijskoj nadoknadi, a upisao se Ngujen.