Valensiji samo bod u Valjekasu

Valensija, Foto: Reuters
Ažurirano: 30.04.2015. 20:07h

Valensija je osvojila bod, ili bolje reći izgubila dva, koji na kraju može da joj pokvari planove u borbi za Ligu šampiona.

"Slijepi miševi" su remizirali protiv Rajo Valjekana u gostima sa 1:1 i tako istopila prednost koju je imala u odnosu na Sevilju.

Oba tima sada imaju isti broj bodova (po 69), pa je jasno da ih do kraja sezone, a ostalo je još četiri kola, čeka velika borba za četvrto mjesto koje vodi u kvalifikacije za evropsku elitu.

Rajo je vodio od 19. minuta i gola Adrija Embarbe, a gosti su u nastavku s igračem više izjednačili preko Danija Pareha iz slobodnog udarca.

Nekoliko minuta nakon izjednačenja i Valensija je zaradila crveni karton.