Mornar - Mogren: Fer plej kakav se rijetko viđa

Pri rezultatu 2-1 za Barane, Leković je posle povrede Jovančova u 83. minutu htio da vrati loptu igračima Mogrena, ali je lopta slučajno završila u mreži
75 pregleda 4 komentar(a)
FK Mornar OFK Bar, Foto: Anto Baković
Ažurirano: 18.04.2015. 18:13h

Barski Mornar je ostvario značajnu pobjedu nad Mogrenom iz Budve, a utakmicu je obilježio sjajan fer plej potez.

Pri rezultatu 2-1 za Barane, Leković je posle povrede Jovančova u 83. minutu htio da vrati loptu igračima Mogrena, ali je lopta slučajno završila u mreži. Golman Mogrena nije znao da je sudija dao znak da se utakmica nastavi i nije vidio da je lopta upućena ka golu, i ona se našla u mreži. Igrač Mornara se odmah izvinio, ali je pogodak morao biti priznat,

Zato su igrači Mornara napravili sjajan potez i dozvolili igraču Mogrena Žarku Grboviću da se odmah u sljedećem napadu ušeta u gol kako bi se rezultat vratio na istu ravan.

Mornar je na kraju slavio sa 3-2.