Jovetić je Anrijeva nada u Belgiji: Monako želi pobjedu nakon 63 dana

2 komentar(a)
jovetić, Foto: Asmonaco.com
Ažurirano: 23.10.2018. 16:39h

Prošla su dva mjeseca i 12 dana, bio je još početak avgusta, kada je Monako ostvario jedinu pobjedu u sezoni.

Od tog duela sa Nantom u gostima 3:1, "kneževi" su odigrali 11 utakmica, izgubili osam, a remizirali tri.

Došao je novi trener i na startu nije promijenio ništa, Tijeri Anri je na debiju izgubio od Strazbura u prvenstvu.

Sjutra je nova šansa da se prekine niz, Monako gostuje Brižu u trećem kolu grupe A, a Stevan Jovetić biće najveća Anrijeva nada...

U francuskom timu neće, naime, biti Radamela Falkaa, koji se povrijedio u posljednjoj utakmici, tako da će Jovetić biti prva opcija u špicu.

Jovetić je prošle sezone, zbog povrede, odigrao samo 65 minuta u Ligi šampiona, na gostovanju Bešiktašu.

Uz njega, napadači koje ima Anri za meč u Belgiji su 19-godišnjaci Musa Sila i Đordi Mbula.

Pored Falkaa, povrijeđeni su i Roni Lopes, Pjetro Pelegri, Samuel Grandsir, Kevin N'Doram i Vilem Gebels, te golman Danijel Subašić.

Monako je u Ligi šampiona izgubio oba meča - od Atletika u Monte Karlu 2:1 i Borusije u Dortmundu 3:0.