Bez golova u derbiju na Starom aerodromu, Sutjeska izgubila od Grblja

7 komentar(a)
Mladost - Rudar, Foto: Vesko Bejolević
Ažurirano: 14.03.2015. 19:04h

Ista meta isto odstojanje - derbi na Starom aerodromu između Mladosti i Rudara završen je bez golova, pa su Pljevljaci zadržali bodovnu prednost u odnosu na najbližeg pratioca i time, čini se, napravili odlučujući korak ka šampionskoj tituli.

Lider šampionata ostao je neporažen i poslije 12. uzastopnog prvenstvenog meča.

Iznenađenje je priredio Grbalj, koji je u Nikšiću savladao šampiona, Sutjesku 2:0. Grbalj su do drugog uzastopnog, ukupno devetog trijumfa ove sezone,vodeli Ilija Tučević u 40. i Vojin Pavlović u 67. minutu.

Lovćen je u Baru "potopio" Mornar 5:1, a do 11. trijumda ove sezone došao je golovima Marka Đurovića u 15. i 74, Vuka Martinovića u 44, Milana Vušurovića u 68. i Nikole Vujovića u 88. minuutu. Jedini pogodak za Mornar postigao je Boris Ivanović u 71. minutu

Pobjedu u gostima upisao je i Bokelj, koje je bio bolji od ekipe Berana 2:0. Do pobjede došao je golovima Miloša Nikezića u 32. i Milana Zorice u 74. minutu. Berane je bez pobjede ove sezone, a danas je upisalo 18. poraz.

U premijernom meču ovog kola, Budućnost je pod Goricom, pogotkom Aleksandra Vujačića u 87. minutu, savladala Zetu 1:0 i upisala 13. pobjedu ove sezone.

U posljednjem meču, fudbaleri Petrovca pobijedili su pred svojim navijačima budvanski Mogren 2:0. Petrovac je do desete pobjede ove sezone došla je golovima Jasmina Muhovića u 45. i Miloša Stevovića u 74. minutu.