1 komentar(a)
Hese Rodriges, Foto: Beta/AP
Ažurirano: 26.02.2015. 09:53h

Nezadovoljan je statusom, Hese Rodrigea će na ljeto najvjerovatnije napustiti Real, prenosi danas španski As.

Ugledni list navodi da je Hese nezadovoljan minutažom kod trenera Karla Anćelotija, ali i da nije siguran da bi situacija mogla da se u budućnosti promijeni.

Za njega su interesovanje pokazali timovi iz Mančestera - Junajted i Siti, kao i Arsenal.

Španski napadač je prošle godine devet mjeseci pauzirao zbog povrede ligamenata koljena, a na teren se vratio tek u decembru.

On je nedavno izjavio da je ljut zbog toga što je igrao samo 25 sekundi u pobjedi nad Elćeom (2:0), iako se zagrijavao cijelo drugo poluvrijeme.

Hese je ove sezone u svim takmičenjima odigrao devet utakmica i postigao dva gola.