Remi Sampdorije i Đenove, Mihajlović nasrnuo na svog igrača poslije meča

1 komentar(a)
Eder, Foto: Beta/AP
Ažurirano: 24.02.2015. 20:31h

Gradski derbi između Sampdorije i Đenove završen je bez pobjednika - 1:1, u zaostaloj utakmici 24. kola Serije A.

Poveli su gosti u 17. minutu preko Falkuea, ali je domaći tim Siniše Mihajlovića izjednačio poslije samo dva minuta golom Edera, da bi u zanimljivoj igri rezultat ostao nepromijenjen do kraja.

Prvo poluvrijeme obilježio je veliki broj prilika na obje strane, dok je u drugom izostalo uzbuđenja sve do samog kraja, kada je Đenova pogodila prečku.

Juraj Kucka je poslije jednog centaršuta iz slobodnog udarca sa desnog boka bio najviši u skoku, ali je njegov udarac glavom pogodio okvir gola, te je golman Sampdorije Emilijano Vivijano uhvatio loptu.

Prethodno je faul na desnoj strani napravio Vasko Ređini, a trener Sampdorije Siniša Mihajlović je poslije utakmice bio toliko ljut da je počeo da viče na njega i da ga odguruje, ali su saigrači spriječili incidente.

Ekipe su zadržale sedmu, odnosno šestu poziciju na tabeli, sa istim brojem bodova (36).

Susret gradskih rivala trebalo je da bude odigran u subotu, a odložen je zbog jake kiše i vodom natopljenog terena.

Sampdorija - Đenova 1:1 (Eder 19 - Falkue 17)