Frajburg preskočio Hertu, Paderbon preokrenuo u Hanoveru

Bundes liga logo, Foto: Wikipedia.org
Ažurirano: 15.02.2015. 19:51h

Frajburg je pobijedio Hertu sa 2:0 i unio strah u kosti navijačima „plavo-bijelih”, jer je berlinski klub sada u zoni baraža za opstanak.

Herta je u posljednjih šest kola trijumfovala samo jednom i ako nastavi u ovakvom ritmu postoji realna šansa da glavni grad ostane bez bundesligaša u narednoj sezone.

Feliks Klaus je donio prednost gostima u 14. minutu, a konačan rezultat je postavio Maksimilijan Filip u 52.

I u drugom meču nedjeljnog programa je slavio gost - Paderborn je bio bolji od Hanovera sa 2:1.

Domaćin je poveo u 66. pogotkom Brazilca Marsela, a u 72. i 79. minutu veliki preokret su donijeli Hrvat Srđan Lakić i Albanac Alban Meha.

Na klupi Paderborna bio je 19-godišnji Mirnes Pepić, povremeni omladinski reprezentativac Crne Gore.

Pepić je u prošlom kolu debitovao za prvi tim Paderborna.

Hanover - Paderborn 1:2