Masato na probi u Helsinkiju

1 komentar(a)
Masato, Foto: Ivan Petrušić
Ažurirano: 09.02.2015. 17:34h

Japanac Masato, koji se i dalje vodi kao napadač Sutjeske, boravi na probi u finskom šampionu Helsinkiju gdje će pokušati da se izbori za povjerenje trenera Mike Lekhosua.

Jedan od najzaslužnijih fudbalera za drugu od dvije vezane titule Nikšićana (pamti se gol sa 60 metara za pobjedu protiv Mladosti u posljednjem minutu) odigrao je juče test utakmicu protiv švedskog Đurgardena, čak je i postigao gol u porazu od 3:1.

Sjutra bi trebalo da bude poznato da li će dogovor biti realizovan.

Helsinki je ubjedljivo osvojio titulu prvaka Finske, šestu uzastopnu, pošto je drugoplasiranom SJK-u pobjegao 13 bodova.

Masato bi teško mogao da se izbori za minutažu u nikšićkom prvoligašu u drugom dijelu sezone, pošto je propustio kompletne pripreme, a i konkurencija u napadu je dodatno pojačana dolaskom Andrije Delibašića.