"Vučica" slavila 3:2
460 pregleda 0 komentar(a)
Kolarov postiže gol za 2:0, Foto: Beta/AP
Ažurirano: 19.01.2019. 17:10h

Makar 24 sata Roma će provesti na četvrtom mjestu i u zoni Lige šampiona, gdje je nije bilo odavno.

"Vučica" je u prvom kolu drugog dijela sezone u Seriji A savladala Torino (3:2), ali je uprkos dominaciji podarila navijačima još jednom stresno popodne na "Olimpiku".

Roma je nakon pola sata vodila 2:0 (golovi Zaniola i Kolarova iz penala), a onda je u samo 15 minuta nastavka dozvolila izjednačenje kada su za "granatu" pogađali Rinkon i Ansaldi.

Da rimski tim, ipak, na pravi način otvori 2019. godinu pobrinuo se El Šaravi koji je na pas Pelegrinija osigurao tri boda u 73. minutu.

Roma ima bod i utakmicu više od Lacija, koji sjutra veče gostuje Napoliju, a dva od Milana pred duel "rosonera" sa Đenovom u ponedjeljak.

Inter je remizirao sa Sasuolom na "Meaci" (0:0) u duelu koji je odigran bez prisustva publike.

Na stadionu je, tačnije, samo bilo nekoliko hiljada milanskih osnovaca nakon što je Inter kažnjen zbog rasizma.