Bakić strijelac u pobjedi Specije u Bariju (video)

Mladi Budvanin je u 56. minutu ostao sam na petercu i rutinski poslao loptu u mrežu tima sa juga Italije. To mu je bio prvijenac za klub koji nikada nije igrao u elitnom rangu italijanskog fudbala.
2 komentar(a)
Marko Bakić, Foto: Www.acspezia.com
Ažurirano: 28.12.2014. 16:51h

Specija se nakon dvije utakmice bez pobjede vratila na pravi put, a ka Seriji A je ponovo usmjerio Marko Bakić - crnogorski reprezentativac je dao prvi gol u pobjedi svog tima na gostovanju Bariju (3:0).

Tri minuta kasnije, Specija je ostala sa desetoricom, pošto je isključen Ćekareli (na isteku prvog poluvremena isključen i Minala iz Barija), pa je Nenad Bjelica povukao Bakića i ubacio defanzivnijeg Akamporu.

Tim sa “San Nikole” je imao nekoliko šansi da izjednači, čak je pogodio i prečku, ali je golman Ćićisola bio izuzetno raspoložen.

Kazna je stigla iz kontri, pošto je Katelani u 83. iskoristio penal nakon odlične akcije svog tima, da bi konačnih 0:3 postavio Hrvat Dario Čanađija u 92.

Nakon 21 kola, na tabeli je ubjedljivo prvi Karpi sa 43 boda. Klub iz Emilija Romanje igra tek drugu sezonu u Seriji B, a već je blizu elite, jer ima devet bodova više od Frozinonea i Bolonje, koji dijele 2. i 3. mjesto.

Specija je 4. na tabeli sa 33. U Seriju A idu dva prvoplasirana tima, a šest igra baraž za elitu...