Baša povrijedio primicač

Baša je osjetio bol, a činjenica da nije mogao ni da sačeka kraj poluvremena govori da je povreda ozbiljna.
55 pregleda 0 komentar(a)
Marko Baša, Foto: Www.losc.fr
Ažurirano: 30.11.2014. 17:16h

Nova povreda Marka Baše - crnogorski reprezentativac je zamijenjen u 44. minutu meča 15. kola Lige 1 sa Bordoom, pošto je povrijedio primicač.

Fenomenalnog štopera je zamijenio David Rozenal, a Žirondinci su do pobjede na stadionu „Šaban Delma“ došli golom Šeika Dijabatea u 61. minutu.

Baša će zbog povrede preskočiti novi duel sa Zlatanom Ibrahimovićem, kojeg je odlično čuvao u duelu Crna Gora - Švedska. PSŽ-u će zbog njegovog odsustva biti lakše u srijedu na stadionu „Pjer Moroa“...

Tim Renea Žirara je u očajnoj formi, pošto je u posljednjih devet utakmica u šampionatu u Ligi Evrope upisao pet poraza i četiri remija.

Posljednju pobjedu je upisao 27. septembra protiv Bastije (1:0), a i njoj su prethodila dva remija i poraz. Zbog toga je tek 14. u prvenstvu,a u LE mora da pobijedi Volfsburg na svom terenu da bi se domogao nokaut faze.

Sada ima četiri boda - ćetiri remija i poraz...