Roma nakon 3:0 jedva izbjegla poraz, Inter izgubio

Nevjerovatan meč na sjeveru Italije
885 pregleda 0 komentar(a)
El Šaravi postiže gol za 0:3 u 40. minutu, Foto: Beta/AP
Ažurirano: 27.01.2019. 17:15h

Roma je preživjela pakao u Bergamu i izvukla bod nakon svega, iako je u 40. minutu imala čak tri gola prednosti.

Ali, nema te prednosti koju "vučica" može da sačuva bez problema, pokazala je to Atalanta - na kraju je bilo 3:3.

Domaćin je čak i zaslužio da pobijedi, stvorio je tri velike šanse kod 3:3, kod 2:3 je promašio i penal.

Zato Roma na kraju i teba da bude zadovoljna...

Džeko dva puta i El Šaravi su donijeli 3:0 Rimljanima, a onda se probudila Atalanta.

Smanjila je do poluvremena (strijelac Kastanj), prije nego su se upisali i Toloi i Sapata.

Sapata je pogodak za izjednačenje postigao samo 46 sekundi pošto je promašio penal...

Opet je razočarao Inter, koji je protiv Torina odigrao jednu od najgorih utakmica u sezoni.

"Toro" je kod kuće slavio 1:0 pogotkom Armanda Ica u 35. minutu.

Frozinone je dao čak četiri gola u Bolonji i slavio 4:0, dok je Spal bio bolji od Parme (3:2), iako je gubio 2:0.

Fiorentina je ranije danas u goleadi pobijedila Kjevo u Veroni - 4:3.