Englezi se revanširali

54 pregleda 0 komentar(a)
Futsal, Foto: FSCG
Ažurirano: 25.10.2014. 20:08h

Futsal reprezentacija Crne Gore poražena je danas 2:1 od Engleske, u drugom prijateljskom meču u Tivtu. Juče je naša selekcija slavila 5:4.

“Sokoli” su dobro otvorili meč i nakon četiri minuta igre došli do prednosti – strijelac pogotka za naš najboji tim bio je Bajović.

Englezi su znatno bolje odigrali nastavak susreta, pa su u 34. minutu došli do izjednačenja. Izjednačenje gostima obezbijedio je Kuk udarcem sa deset metara.

Dva miuuta riješeno je pitanje pobjednika susreta, pošto je Gaj udarcem sa deset metara postigao drugi pogodak za selekciju “gordog Albiona”.

Crna Gora – Engleska 1:2

Tivat - Dvorana "Župa". Sudije: Veljko Bošković i Žarko Markuš (Crna Gora). Žuti kartoni: Perović (Crna Gora), Rid (Engleska).Strijelci: Bajović u 4. za Crnu Goru, Kuk u 34. i Gaj u. 36.minutu za Englesku.

Crna Gora: Dragoljub Despotović, Zoran Barović, Bojan Bajović, Nikola Perović, Ilija Mugoša. Igrali su još: Miloš Bošković, Milovan Drašković, Ranko Novović, Milan Radulović, Srđan Junčaj, Nedžad Haverić, Dejan Stevović, Darko Ćalasan.

Engleska: Džejms Dalton, Ben Mortlok, Jan Parks, Stjuart Kuk, Vilijam Gaj. Igrali su još: Agon Redža, Daglas Rid, Džejms Veb, Tulvanimi Stotnie, Luk Balindžer, Vilijam Ruk, Ričard Vard, Džordž Neš, Džordan Parker.