Remi pod Goricom: Budućnost ni šesti put zaredom nije savladala Petrovac

Iskra je ostvarila treću pobjedu u sezoni, prvu na domaćem terenu, a ima i najboljeg strijelca lige.
FK Budućnost - Mornar, Foto: Boris Pejović
Ažurirano: 01.09.2018. 20:03h

Ni šesti put zaredom, još od oktobra 2016. godine, Budućnost nije pobijedila Petrovac.

Sada je pod Goricom bilo neriješeno - 1:1, i to je rezultat koji je postavljen već u 7. minutu.

"Plavi" su poveli u 4. preko Miloša Mijića, da bi tri minuta kasnije poravnao Halil Muharemović i ispostavilo se donio bod Petrovčanima.

Budućnost sada ima 11 bodova na drugom mjestu, pa bi OFK Titograd ako slavi u derbiju protiv Sutjeske mogao da pobjegne na plus pet...

Stefan Milošević je postigao oba gola u trijumfu nad Mornarom - šest u prvih šest kola upisao je napadač tima iz Danilovgrada.

Iskra je u posljednjih 20-ak minuta slomila otpor gostiju iz Bara, dobrim dijelom zahvaljujući i majstorstvu Igora Burzanovića, koji je sa klupe promijenio igru domaćeg tima.

Izabranici Aleksandra Nedovića došli su do trećeg mjesta na tabeli.

Golova nije bilo u Golubovcima i Pljevljima, a sjutra je derbi između OFK Titograda i Sutjeske.