Bokelj pobjedom u derbiju preuzeo vrh

FSCG logo, Foto: Fscg.me
Ažurirano: 02.09.2018. 17:17h

Fudbaleri Bokelja ostvarili su pobjedu, dok su Mladost Lješkopolje, Dečić i Jedinstvo doživjeli poraze u četvrtom kolu Druge crnogorske lige.

Bokelj je u Kotoru savladao vodeću Mladost 4:2 i smijenio je na čelu tabele. Kotorski tim do trećeg trijumfa došao je golovima Luke Klikovca u 15, Mirka Todorovića u 50. i Dejana Pepića u 77. i 89. minutu.

Dečić je u Plavu poražen od Jezera 2:1. Domaći sastav do prvog trijumfa vodili su Nikola Jovićević u 45. i Božo Osmajić u 90. minutu. Jedini pogodak za ekipu iz Tuzi, vodeći na utakmici, postigao je Rijad Pepić u 26. minutu.

Igalo je pred svojim navijačima savladalo bjelopoljsko Jedinstvo 1:0.

Pitanje pobjednika riješio je autogol Srđana Šćepanovića u osmom minutu.

Kom i ulcinjski Otrant Olimpik igrali su u podgoričkom naselju Zlatica 2:2, dok je tivatski Arsenal kao gost savladao Berane 2:0.

Bokelj je, nakon četiri odigrana kola, prvi na tabeli sa devet bodova. Mladost je druga sa sedam, Arsenal i Igalo osvojili su po šest, a bod manje Dečić.