Po dva gola su postigli Di Natale i Kasano
2 komentar(a)
Udineze, Foto: Beta/AP
Ažurirano: 29.09.2014. 21:08h

Udineze je poletio na treće mjesto na tabeli Serije A nakon četvrte pobjede u prvih pet kola.

"Zebre" su savladale Parmu sa 4:2 na "Friuliju" i trenutno imaju tri boda manje od Juventusa (od kojeg su upisali jedini poraz do sada) i Rome.

Parma je vodila (gol Antonija Kasana), ali je Antonio di Natale s dva gola preokrenuo.

Kasano je iz penala donio novo izjednačenje do poluvremena), a u drugom dijelu je zablistao Tomas Erto, koji je makazicama vratio prednost svom timu.

Konačan rezultat je postavio Siril Tero u 84. minutu iz kontranapada i veliko slavlje Andrei Stramaćoniju i Dejanu Stankoviću na klupi Udinezea.

A na Siciliji je briljirao srpski napadač Filip Đorđević.

Napadač Lacija je het-trikom predvodio Rimljane do sigune pobjede (4:0), i to su mu prvi golovi u Seriji A od kada je ljetos stigao iz francuskog Nanta.

Palermo - Lacio 0:4 (Đorđević 45, 75, 83, Parolo 90+3)

Udineze - Parma 4:2 (Di Natale 28, 45, Erto 58, Tero 84 - Kasano 22, 45+4 penal)