Mirko Vučinić, Foto: Al Džazira
Ažurirano: 29.09.2014. 18:32h

Mirku Vučiniću prijaju Emirati - crnogorski kapiten je bio strijelac i u trećem meču u prva četiri kola u Zalivskoj ligi.

Bivši napadač Juventusa je danas postigao dva pogotka protiv Al Dafre u gostima, ali je njegov tim u sudijskoj nadoknadi primio gol za konačnih 3:3.

Vučinić je pogađao u 74. i 79. minutu i preokrenuo na 2:1, a bod domaćinu donio je Senegalac Mahete Diop iz penala u 93. minutu.

Al Džazira u prva četiri kola ima učinak od po dvije pobjede i remija, što joj je u ovom trenutku dovoljno za drugo mjesto - ispred je Al Vahda s bodom više i utakmicom manje.

Vučinić je u četvrtak protiv Emirata stigao do het-trika u pobjedi od 3:0, a prije toga je bio strijelac i u duelu sa Ajmanom.