Mirko rešeta: Het-trikom za 13 minuta srušio Emirate!

Crnogorski napadač potpisao je het-trik u 3. kolu Zalivske lige protiv Klub Emirata, i to za svega 13 minuta, od 62. do 75! Na kraju: Al Džazira - Klub Emirati 3:0, ili Mirko Vučinić - Klub Emirati 3:0!
12 komentar(a)
Mirko Vučinić, Foto: Al Džazira
Ažurirano: 25.09.2014. 18:28h

Mirko Vučinić, najskuplji igrač u istoriji Al Džazire, polako se isplaćuje klubu iz Abu Dabija.

Crnogorski napadač potpisao je het-trik u 3. kolu Zalivske lige protiv Klub Emirata, i to za svega 13 minuta, od 62. do 75!

Na kraju: Al Džazira - Klub Emirati 3:0, ili Mirko Vučinić - Klub Emirati 3:0!

Prvi gol Vučinić je postigao iz penala, a druga dva iz igre, nakon što je odbrana protivničkog tima postala prozirnija nego u prvih sat vremena.

Vučinić je u tri kola postigao četiri pogotka i prvi je na listi strijelaca lige Ujedinjenih Arapskih Emirata. Prošlogodišnji najbolji strijelac, kapiten Gane Asamoa Đan, napadač Al Aina, za sada je postigao dva.

Al Džazira je sakupila sedam bodova i prva je na tabeli nakon tri odigrana meča, ali ima i utakmicu više Al Vahde i Al Aina, koji imaju pobjede u prva dva kola.