"Ludom" Milanu samo bod protiv Empolija

Fernando Tores je postigao prvi gol u dresu "rosonera"
Fernando Tores, Foto: Reuters
Ažurirano: 23.09.2014. 21:04h

Milan je nakon dvije pobjede i poraza od Juventusa upisao i remi, ali je i u njemu podsjetio koliko je nepredvidiva ekipa.

Tim Filipa Inzagija je mogao samo do boda u Toskani protiv Empolija (2:2), a s obzirom na to da je domaćin vodio sa 2:0 već poslije 20 minuta, ovaj bod je čak i dobar za "rosonere".

Ali, to je ovosezonski Milan, stvara šanse i daje protivniku velike mogućnosti, pa ima za čim i da žali, najviše zbog prečke Žeremija Meneza i velike prilike Fernanda Toresa kod 2:2.

Milanova odbrana, međutim, može da izbriše sve dobro na šta je spreman napad, jer je golove Empolija iniciralo loše postavljanje Danijelea Bonere, po mnogima najveće "rupe" u posljednjoj liniji milanskog velikana.

Već do poluvremena je Tores evrogolom glavom smanjio rezultat, a Keisuke Honda u 57. izjednačio.