Boljević debitovao za prvi tim PSV-a

U 87. minutu, kada je već sve bilo riješeno, Filip Koku je pozvao napadača koji 12. decembra slavi 19. rođendan i uveo ga u igru umjesto Lusijana Narsinga.
4 komentar(a)
Ažurirano: 21.09.2014. 18:44h

Odlične igre u mladoj ekipi otvorile su Aleksandru Boljeviću vrata prvog tima PSV-a - nekadašnji igrač Zete je debitovao u Erediviziji u pobjedi nad Kamburom (4:0).

Boljević je bio na klupi u tri meča Lige Evrope, a igrao je i nekoliko prijateljskih utakmica tokom ljeta.

Među 30 prijavljenih igrača za elitni rang holandskog fudbala su još dva Crnogorca - Anđelo Rudović i Boris Cmiljanić.

Momci rođeni 1996. godine su prije dva dana igrali za PSV Jong u porazu od Sparte iz Roterdama. Rudović, bivši vezista Mogrena, na terenu je proveo 83 minuta, dok je nekadašnji napadač Budućnosti ušao u igru u 64.