Pobjede Sutjeske, Budućnosti i Lovćena

Šampion siguran protiv Berana na svom terenu, "plavi" lako izašli na kraj sa Mornarom, dok su Cetinjani u sudijskoj nadoknadi savladali Bokelj u gostima
1 komentar(a)
Mladost-Sutjeska, Foto: Savo Prelević
Ažurirano: 30.08.2014. 17:11h

Sutjeska i Budućnost nastavljaju borbu - na svom terenu su savladani Berane (4:0) odnosno Mornar (2:0), pa dva najveća crnogorska kluba nakon pet kola imaju učinak od po četiri trijumfa i poraz.

Aktuelni šampion nije imao problema sa Berancima, pa je već na poluvremenu imao dva pogotka prednosti. U nastavku je postigao još dva i upisao ubjedljiv trijumf...

Budućnost je golovima Aleksandra Vujačića i Admira Adrovića (iz penala) odradila duel sa Baranima, dok je Lovćen upisao drugu uzastopnu pobjedu - jedini gol u Kotoru dao je Nikola Vukčević u 93. minutu.