Mladost savladala Berane i izjednačila se sa Bokeljom

Mladost i Bokelj na prvom mjestu imaju po 10 bodova
FSCG logo, Foto: Fscg.me
Ažurirano: 05.09.2018. 16:32h

Pobjedom protiv Berana fudbaleri Mladost iz Lješkopolja su se izjednačili sa Bokeljom na prvom mjestu na tabeli Druge lige.

Mladost je na svom terenu slavila rezultatom 2:1 golovima Luke Tiodorovića iz penala u 20. i Nikole Bulatovića u 46.

Jedini pogodak za Berance postigao je Nemanja Tmušić deset minuta prije kraja sa bijele tačke.

Mladost ima 10 bodova, koliko i Bokelj, koji je odigrao bez golova protiv Jedinstva u Bijelom Polju.

Na bod od vodećeg tandema su Arsenal i Igalo. Tivćani su na svom terenu bili bolji od Koma, a tri boda im je donio Matija Vujović u 78. minutu.

Igalo je u Tuzima savladalo Dečić (2:0, strijelci Nemanja Vlahović i Žarko Vilotijević), dok u Ulcinju nije bilo pobjednika - bodove su podijelili (1:1) Otrant-Olimpik i Jezero.

Dragan Nikolić je u 32. donio prednost domaćinu, da bi konačan rezultat postavio Vuk Milačić u 55.

Rezultati: Mladost - Berane 2:1, Jedinstvo - Bokelj 0:0, Dečić - Igalo 0:2, Arsenal - Kom 1:0, Otrant-Olimpik - Jezero 1:1.

Tabela: Bokelj, Mladost 10, Arsenal, Igalo 9, Otrant-Olimpik 6, Dečić, Kom, Jezero 5, Jedinstvo 4, Berane 3.