Povrijedio se Ibrahimović

Šveđanin se povrijedio u 7. minutu, kada je napustio teren da bi mu se ukazala medicinska pomoć, ali nije uspio da izdrži dugo na terenu
1 komentar(a)
Zlatan Ibrahimović, Foto: Beta/AP
Ažurirano: 16.08.2014. 16:45h

Napadač Pari Sen Žermena Zlatan Ibrahimović napustio je teren u 14. minutu nakon duela sa igračem Bastije i bola u predjelu rebara.

Šveđanin se povrijedio u 7. minutu, kada je izašao da bi mu se ukazala medicinska pomoć, ali nije uspio da izdrži dugo na terenu pa je samo sedam minuta kasnije napustio teren "Parka prinčeva".

Ovo može da predstavlja problem za "svece", jer ukoliko se ustanovi da bi Ibrahimović morao da duže pauzira, ne bi mogli da prodaju već "prežaljenog" Ezekela Lavecija.

Ipak, povreda "Ibrakadabre" nije omela Parižane da savladaju ekipu legendarnog Kloda Makelela.

"Sveci" su poveli u 26. minutu golom Lukaša Moure što je bio rezultat na poluvremenu. Četa Lorana Blana je nastavila da pritiska i u nastavku igre, pa je u 57. minutu Kavani postavio konačan rezultat - 2:0.

Parižani su se tako iskupili pošto su u prvom kolu remizirali 2:2 protiv Remsa.