KVALIFIKACIJE ZA LŠ

Sutjeska ili Šerif protiv Slovana, Partizan ponovo protiv Ludogoreca

Ako u revanšu u Nikšiću napravi iznenađenje protiv moldavskog Šerifa i nadoknade poraz od 2:0 iz prvog meča, Sutjeska će u 3. kolu kvalifikacija za LŠ igrati protiv Slovana iz Bratislave
55 pregleda 1 komentar(a)
Ažurirano: 18.07.2014. 14:46h

Ako u revanšu u Nikšiću (22. jula) naprave iznenađenje protiv moldavskog Šerifa i nadoknade poraz od 2:0 iz prvog meča u Tiraspolju, fudbaleri Sutjeske u trećem kolu kvalifikacija za Ligu šampiona igraće protiv Slovana iz Bratislave, odlučeno je danas žrijebom u Nionu.

Fudbaleri Partizana, ukoliko eliminišu HB Toršavn, igraće protiv pobjednika dvomeča Ludogorec/Didelanž u trećem kolu kvalifikacija za Ligu šampiona.

Crno-bijeli su u prvom meču drugog kola kvalifikacija kod kuće savladali HB sa Farskih Ostrva sa 3:0, a revanš je u utorak 22. jula. Ludugorec je u prvom meču drugog kola kvalifikacija kod kuće pobijedio Didelanž iz Luksemburga sa 4:0.

U prvom meču trećeg kola Partizan bi trebalo da bude gost, a u revanšu domaćin.

Ukoliko se Partizan sastane sa Bugarima, to će biti repriza dvomeča iz prošle sezone u istoj fazi takmičenja. Ludogorec je tada u prvom meču kod kuće slavio sa 2:1, a u Beogradu sa 1:0.

Zagrebački Dinamo, ukoliko eliminiše Žalgiris, u trećem kolu igraće protiv danskog Olborga, dok će se bolji iz dvomeča Zrinjskog iz Mostara i Maribora (SVN) sastati sa pobjednikom duela Santa Koloma iz Andore i Makabija iz Tel Aviva.

Skopski Rabotnički če u trećem kolu, ukoliko eliminiše finski HJK, igrati protiv kiparskog APOEL-a.

Prva utakmica trećeg kola igraće se 29. ili 30. jula, dok je revanš na programu 5. ili 6. avgusta.

Parovi trećeg kola kvalifikacija za LŠ

Valeta/Karabag - Salcburg

Kliftonvil/Debrecin - Bate Borisov/Skenderbeg

Slovan/Nju Sejnts - Šerif/Sutjeska

Alborg - Dinamo Zagreb/Žalgiris

Levadija/Sent Patrik - KR Rejkjavik/Seltik

Dinamo Tbilisi/Aktobe - Stromgodset/Steaua

Zrinjski/Maribor - Santa Koloma/Makabi Tel Aviv

Rabotnički/Helsinki - Apoel

Sparta/Levadija - Malme/Ventspils

Ludogorec/Didelanž - Partizan/HB Toršavn

AEL - Zenit

Dnjepar - Kopenhagen

Fejnord - Bešiktaš

Grashopers - Lil

Standard Lijež – Panatinaikos

Preporučujemo za Vas