Novi poraz naših fudbalerki od Turske

1 komentar(a)
crnogorske fudbalerke, Foto: Savo Prelević
Ažurirano: 19.06.2014. 17:30h

Ženska fudbalska reprezentacija Crne Gore poražena je danas u Petrovcu od Turske 3:2 (1:1), u utakmici šeste grupe kvalifikacija za Svjetsko prvenstvo.

Turska je dobila i prvi međusobni duel u Izmiru (3:1), a u Petrovcu je upisala treći trijumf u kvalifikacijama.

Crna Gora je doživjela deveti poraz i jedina je bez bodova u šestoj kvalifikacionoj grupi.

Crnogorska selekcija dva puta je bila u vođstvu, ali je iskusnija reprezentacija Turske uspjela da preokrene rezultat i upiše novu pobjedu.

Pogotke za Tursku postigle su Sibil Duman u 45, Jagmur Uraz u 58. i Fatma Kara u 80. minutu.

Dvostruki strijelac za crnogorsku reprezentaciju bila je Slađana Bulatović u 23. i 49. minutu.

Crna Gora će kvalifikacije završiti 17. septembra duelom sa Engleskom.