Kole trans pobjednik Lige u minifudbalu, SD Zagorič osvojio Kup

69 pregleda 0 komentar(a)
Ažurirano: 04.06.2014. 16:06h

Ekipa Kole transa pobjednik je Lige Crne Gore u minifudbalu!

Kole trans je u finalu nakon produžetaka i velike borbe savladao Pljevlja 04 sa 2:1, nakon što je u regularnom toku bilo nerijšeno 1:1.

Presudio je dvostruki strijelac Ilija Bojanović, koji je odlučujući gol postigao u 50. minutu.

Produžeci su gledani i u meču za treće mjesto, a ekipa Eurozox je istovjetnim rezultatom kao u finalu (2:1) savladala Dadex. Gol vrijedan brozne postigao je Goran Drobnjak u 47. minutu.

Upravo je Goran Drobnjak najbolji strijelac lige, Darko Bojanović (Pljevlja 04) proglašen je za najboljeg igrača, a Dejan Mirotić (Dadex) za najboljeg golmana.

Finale:

Pljevlja 04 - Kole trans 1:2 produžeci, 1:1 (1:1)

Darko Bojanović 5 - Ilija Bojanović 15, 50

Igrač meča: Ilija Bojanović (Kole Trans)

Meč za treće mjesto:

Dadex - Eurozox 1:2 produžeci 1:1 (0:0)

Krivokapić 32 - Mrđenović 22, Goran Drobnjak 47

Igrač meča: Dejan Mirotić (Dadex)

SD Zagorič pobjednik Kupa

Ekipa SD Zagorič osvojila je Kup u minifudbalu, nakon pobjede nad ekipom Monteregro airilenes u finalu od 3:2.

Montenegro airlines - SD Zagorič 2:3 (0:0)

Vučinić 37, Vuksanović 40 - Miloš Bešović 24, 33, Milačić 39.

Igrač meča: Miloš Bešović (SDZ)