PODGORIČKA MINIFUDBAL LIGA (14. KOLO)

Hram i Veterani podijelili bodove, Stupovi bolji od Patrasa

Utakmice 15. kola Podgoričke minifudbal lige igraju se narednog vikenda
923 pregleda 0 komentar(a)
Ekipa AKMF Stupovi, Foto: Minifudbal.me
Ekipa AKMF Stupovi, Foto: Minifudbal.me

SB Sabornog hrama i Aqua Bianca Veterani podijelili su bodove u derbiju 14. kola Podgoričke minifudbal lige.

Remi SB Sabornog hrama iskoristila je ekipa Lange bay tehnique koja je trijumfom nad Expo comercom preuzeo lidersku poziciju u grupi A.

Ekipa Stupova je u jednom od derbija kola savladala Patras.

Ekipe koje zauzimaju prvih 10 mjesta u grupi A

U grupi B lider Podgorica 2014 i najbliži pratilac SD Akapulko slavili su sigurne pobjede protiv Spartana i Grand namještaja.

U derbi mečevima grupe B Valter - Graničar i Dadex - Dekra nije bilo pobjednika.

Joker Šavnik & Profitapp je sjajnom igrom savladao Dadi gradnju.

Ekipe koje zauzimaju prvih 10 mjesta u grupi B

Ekipe Trikolori i Spartan i dalje su bez osvojenog boda.

Utakmice 15. kola Podgoričke minifudbal lige igraju se narednog vikenda.

Rezultati i strijelci

Graničar - Valter 2:2 (1:1) - Željko Adžić, Milan Anđušić - Krsto Škatarić, Đorđe Luketa

Dekra - Dadex Masline 3:3 (0:2) - Andrija Globarević x2, Andrija Jovanović - Aleksandar Vlahović x2, Velibor Babović

Joker Šavnik & Profitapp - Dadi gradnja 5:2 (1:0) - Nikola Pejović x4, Blagoje Đurković - Igor Radusinović, Ivan Milović

Ding - Napoli Tivat 1:1 (0:0) - Danilo Bašić, Nikola Madžgalj

Goodwill - Šavnik 1:4 (0:0) - Velimir Novović - Dražen Bulatović x2, Mihailo Ristić, Marko Ćurić

Podgorica 2014 - Spartan 5:1 (2:0) - Mirko Klikovac x2, Alis Averić, Nikola Radonjić - Ivan Bešović, Petar Pavićević

Trikolori - Montenomaks 3:6 (1:4) - Darko Čađenović, Tomislav Mitrović, Ognjen Vujošević - Vladan Stanišić, Srđa Pavićević x3, Pavle Vuković, Miloš Burić

AKMF Stupovi - Patras 2:1 (0:1) - Radovan Radonjić, Stefan Otašević - Rade Rakočević

Konstruktel - Restoran Mijović Bioče 5:6 (3:3) - Mitar Kilibarda, Marko Đurović x3, Nikola Milić - Predrag Gogić, Nikola Prelević x2, Dino Hadžiosmanović x2, Mladen Brnovski

Aqua Bianca Veterani - SB Sabornog hrama 1:1 (0:1) - Darko Rajković - Dragan Radoman

Cruzeiro Pljevlja - Kutjevo 2:4 (0:1) - Filip Popović, Vejlko Milićević - Miloš Đalac x2, Ivan Mugoša x2

Lange bay tehnique - Expo commerce 4:2 (1:1) - Milan Čolović, Mirel Alavać, Tadija Tijanić, Ljubo Konatar - Ivan Milutinović, Mijo Živković

Rarovac Batara - Caffe bar studio 5 0:2 (0:1) - Davor Popović, Nenad Miranović

FK Ilarion - Zora Spuž 4:1 (2:0) - Peđa Vuletić, Aleksandar Guberinić, Milan Vučković, Predrag Kontić - Zećo Kolenović

Kole Trans - KMF Danilovgrad 1:0 (1:0) - Vlatko Rogošić

Avanturistički park Gorica - G-14 3:2 (0:0) - Danilo Vešović, Miloš Ćupić - Dušan Magdelinić, Nikola Leković, Dario Muratagić

Pljevlja 04 - Paklena pomorandža 6:1 (5:0) - Vladimir Milošević x2, Miloš Ćetković, Darko Bojanović, Ilija Bojanović x2 - Nikola Tomović

Nergelia - SD Zagorič 2:1 (0:0) - Milan Radulović, Nikola Vukadinović - Igor Šćepanović

Ministarstvo odbrane - FK Stari aerodrom 3:3 (2:1) - Stefan Kaluđerović, Aleksandar Krivokapić, Igor Bukilić - Zoran Osmajić x2, Boris Grbović

SD Akapulko - Grand namještaj 8:3 (5:3) - Đuro Mugoša x4, Aleksandar Bošković x3, Miloš Miličković - Balša Bogićević, Bojan Zejak x2

Premier kladionice - G-town 3:0 (3:0)

Sport cafe Delta city - FIDA 1:3 (1:1) - Dejan Bulatović - Aleksandar Paljević, Arijan Efović, Branko Mijović.

Preporučujemo za Vas