Staridž nije ozbiljnije povrijeđen, možda igra u nedjelju

Danijel Staridž, Foto: Beta AP
Ažurirano: 16.04.2014. 19:34h

Fudbaler Liverpula Danijel Staridž nije teže povrijeđen i možda će biti spreman za utakmicu sa Noričom za vikend, saopštio je danas klub.

Engleski reprezentativac izašao je u 66. minutu derbija protiv Mančester sitija (3:2) zbog problema sa tetivom, ali su današnji pregledi pokazali da je u pitanju "blago istegnuće".

Liverpul je trenutno prvi na tabeli Premijer lige i traži svoju prvu titulu poslije 24 godine. Staridž je drugi strijelac lige sa 20 postignutih golova, a čini polovinu ubitačnog napadačkog dvojca sa Luisom Suaresom, koji je do sada postigao 29 pogodaka.

Liverpul ima dva boda prednosti na vrhu tabele i osvojiće titulu sigurno ako pobijedi u posljednje četiri utakmice.