Hamburger je šest kola prije kraja pretposljednji na tabeli sa 24 boda, koliko ima i Štutgart koji je u zoni baraža za opstanak
59 pregleda 0 komentar(a)
Rafael, Foto: Beta/AP
Ažurirano: 30.03.2014. 18:28h

Borusija Menheglabah je i dalje u trci za Ligu Evrope poslije pobjede nad Hamburgerom (3:1).

Gosti su poveli preko Žaka Zue u 28. minutu, a samo osam minuta kasnije dosuđen je penal za domaćina.

Odgovornost je preuzeo Filip Dems kojem je odbranio golman Rene Adler, a Belgijanac je odbijenu loptu sproveo u mrežu.

Totalni preokret je uslijedio u nastavku, i to u razmaku od svega četiri minuta - prvo Rafael u 75, a onda i Dominges u 78. stavili su tačku na utakmicu.

HSV je šest kola prije kraja pretposljednji na tabeli sa 24 boda, koliko ima i Štutgart koji je u zoni baraža za opstanak.

Verder je takođe nakon preokreta savladao Hanover (2:1), a junak je bio Sebastijan Predl koji je u 90. minutu donio trijumf na asistenciju Italijana Luke Kaldirole.

Hanover - Verder 1:2 (Hušti 43 - Di Santo 57, Predl 90)

Borusija M. - Hamburger 3:1 (Dems 37, Rafael 75, Dominges 78 - Zua 28)