Mornar opet bolji od Dečića, Vujačić ponovo srušio svoje

Mornar je i drugi put u posljednjih 11 dana uspio da savlada Dečića, za petu uzastopnu pobjedu u Baru
Mornar, Foto: Boris Pejović
Ažurirano: 27.03.2014. 10:23h

Fudbaleri Mornara još jednom su pružili sjajnu partiju i došli do pete uzasatopne pobjede na Topolici.

Barani su propustili priliku da povedu u 19. minutu, kada je sudija Pavle Radovanović dosudio jedanaesterac koji je napravio Fetim Kasapi nad Mirkom Memedovićem. No, Vladimir Mandić nije uspio da sa bijele tačke savlada golmana Tuzana Enisa Đokovića... Domaći su ipak došli do vođstva u 39. minutu, nakon prodora Jovana Vučinića i dobre reakcije Memedovića u šesnaestercu.

Uslijedio je pritisak Barana i u tom periodu igre Vule Vujačić je povećao prednost na 2:0. Bivši igrač Dečića na sredini terena se oslobodio svojih čuvara, krenuo ka golu rivala i poslao loptu u mrežu Đokovića.

Gosti su smanjili prednost golom Kasapija u 67. minutu.

"Uspjeli smo da u deset dana dva puta pobijedimo istog rivala, što nije lako", kazao je Obren Sarić, trener Morana.

Trener Tuzana Pavel Malura je rekao da je Mornar zasluženo slavio.

"Obje utakmice sa Mornarom su pokazale da su oni bolja ekipa. Napravili smo dvije greške koje su odlučile utakmicu", rekao je Malura. N.J.