Liverpul za petama Čelziju

Ekipa Brendana Rodžersa slavila sa 2:1 protiv Sanderlenda i vodećem Čelziju prišla na samo bod
3 komentar(a)
Liverpul, Foto: Beta/AP
Ažurirano: 26.03.2014. 22:36h

Liverpul je odigrao zaostali meč i pobjedom protiv Sanderlenda (2:1) definitivno se vratio u trku za titulu Premijer lige.

"Redsi" imaju samo bod manje od vodećeg Čelzija, kojeg će u finišu sezone dočekati na svom "Enfild roudu". Favorit je, međutim, trećeplasirani Mančester siti, koji ima tri boda manje od Čelzija, a dva od Liverpula, uz dvije utakmice manje.

Ekipa Brendana Rodžersa povela je sjajnim golom Stivena Džerarda iz slobodnog udarca u finišu prvog poluvremena, a vođstvo je duplirao Staridž čim je počeo nastavak.

Sanderlend je smanjio na 2:1 golom glavom Sung-Jonga u 76. minutu, što je bio i konačan rezultat.

U drugom večerašnjem meču Vest Hem je kod kuće savladao Hal sa 2:1