Real ne staje, Ronaldo opet strijelac, Atletiko drži korak

Jedini pogodak na meču postigao je Nolito u 19. minutu, a u 61. minutu fudbaler Levantea David Baral nije iskoristio penal.
1 komentar(a)
Kristijano Ronaldo, Foto: Beta AP
Ažurirano: 15.03.2014. 23:24h

Minimalnom pobjedom u gostima protiv Malage, Real je osvojio sva tri boda, i učvrtio se na tabeli španske Primere.

Kao i mnogo puta do sada, utakmicu je odlučio zvanično najbolji fudbaler svijeta, Kristijano Ronaldo pogotokom u 22. minutu.

Portugalskom internacionalcu to je bio 39. gol u sezoni računajući sva takmičenja.

Korak za Realom drži Atletiko Madrid, koji je, takođe, minimalcem pobijedio Espanjol. Gol odluke postigao je Dijego Košta u 55. minutu.

Selta je u gostima savladala Levante 1:0, a jedini pogodak na meču postigao je Nolito u 19. minutu, dok u 61. minutu fudbaler Levantea David Baral nije iskoristio penal.

Ekipi Selte to je bila deveta prvenstvena pobjeda.

Levante - Selta 0:1