Hofenhajm ubjedljivo pobijedio Volfsburg, osmi poraz Štutgarta u nizu

Strijelci za Hofenhajm bili su Roberto Firmino u 4. minutu, Niklas Šile u 37, Antoni Modest u 39. i 43, Sejad Salihović u 82. i Sven Šiplok u 86.
104 pregleda 0 komentar(a)
Antoni Modest, Foto: Beta/AP
Ažurirano: 02.03.2014. 19:40h

Fudbaleri Hofenhajma pobijedili su danas na svom terenu Volfsburg sa 6:2 u prvoj nedeljnoj utakmici 23. kola Bundes lige.

Golove za goste postigli su Bas Dost u 15. minutu i Ivan Perišić u 76.

Hofenhajm je ovom pobjedom zadržao 10. mjesto sa 29 bodova, dok je Volfsburg peti sa 39.

Štutgart je sve bliži Cvajti, jer je doživio osmi uzastopni poraz! "Švabe" su povele na gostovanju Ajntrahtu, ali je tim iz Frankfurta preokrenuo golovima Rozentala u 80. i Majera u 89. minutu.

Štutgart ima 19 bodova, koliko i Hamburger i Frajburg, koji su u zoni ispadanja. Ispred njih je Nirnberg sa 23.

Hofenhajm - Volfsburg 6:2

Roberto Firmino 4, Šile 37, Modest u 39, 43, Salihović 82, Sven Šiplok 86 - Dost 15, Perišić 76.

Ajntraht - Štutgart 2:1