Bokelj i Dečić ubjedljivi, preokreti u Igalu i Podgorici

1 komentar(a)
FSCG logo, Foto: Fscg.me
Ažurirano: 12.08.2018. 18:19h

Fudbaleri Bokelja i Dečića ostvarili su ubjedljive pobjede na startu nove sezone Druge crnogorske lige.

Bokelj je u Kotoru savladao Jezero 3:0, a do ubjedljivog trijumfa došao je golovima Mirka Todorovića u 45. i 53.iz jedanaesterca i Vladana Kordića u 74. minutu.

Dečić je u Tuzima slavio protiv Otrant Olimpika 4:1, golovima Ljeona Ujkaja 24, Rijada Pepića u 42, Luke Božovića u 55. i Miloša Gazivode u 90. minutu.

Jedini pogodak za ekipu iz Ulcinja postigao je Ronaldo Rudović u 51. minutu.

Berane je kao gost, preokretom u drugom poluvremenu, savladalo Igalo 2:1, a odlučujući pogodak postigao je Nemanja Tmušić u 88. minutu.

Mladost Lješkopolje je pred svojim navijačima savladalo Kom 3:2.

Ekipa iz podgoričkog naselja imala je predost od 2:1, ali je domaćin u samom finišu uspio da preokrene i pogotkom Luke Tiodorovića u 90. minutu iz jedanaesterca dođe do pobjede.

Drame je bilo i u Bijelom Polju, gdje je domaće Jedinstvo do izjednačenja protiv Arsenala 1:1 došlo u četvrtom minutu sudijske nadoknade, golom Orhana Hajrovića.

U narednom kolu, 19. avgusta, sastaće se: Berane- Otrant-Olimpik, Arsenal - Dečić, Kom - Jedinstvo, Jezero - Mladost Lješkopolje i Igalo - Bokelj.