Udineze izbacio Milan u četvrtfinalu Kupa Italije

Klarens Sedorf je doživio prvi poraz na klupi Milana, koji je večeras poražen na "San Siru" od Udinezea 2:1, u četvrtfinalu Kupa Italije.
Nikolas Lopes, Foto: Beta AP
Ažurirano: 22.01.2014. 23:00h

Ovoga puta nije bio dovoljan gol Marija Balotelija, kao protiv Verone u prvenstvu - Klarens Sedorf je doživio prvi poraz na klupi Milana, koji je večeras poražen na "San Siru" od Udinezea 2:1, u četvrtfinalu Kupa Italije.

Milan je, tako, propustio veliku priliku da nastavi hod u takmičenju preko kojeg je mogao do Lige Evrope, pošto će u prvenstvu to ići teže.

"Rosoneri" su poveli u 6. minutu preko Balotelija, ali je u 41. minutu iz penala izjednačenje gostima donio Luis Murijel.

Konačan rezultati postavio je Nikolas Lopes u 78. minutu.

Udineze će se u polufinalu sastati sa boljim iz duela između Fiorentine i Sijene, koji se sastaju sjutra.

U drugom polufinalu igraće Roma i pobjednik duela između Lacija i Napolija.