Dva gola Mesija, povreda Nejmara

Meč na "Koliseum Alfonso Peresu" obilježio je Leo Mesi, koji je postigao dva gola, baš kao na prvoj utakmici
2 komentar(a)
Nejmar, Foto: Beta/AP
Ažurirano: 16.01.2014. 23:26h

Barselona je lagano završila posao u revanšu osmine finala Kupa Kralja, na pobjedu od 4:0 iz prvog meča protiv Hetafea pridodala je trijumf od 2:0 na gostujućem terenu.

Meč na "Koliseum Alfonso Peresu" obilježio je Leo Mesi, koji je postigao dva gola, baš kao na prvoj utakmici. Posebno atraktivan bio je drugi, u 63. minutu, kada se Argentinac prošetao kroz odbranu protivnika, zaobišao i golmana prije nego što je poslao loptu u mrežu.

Trener Tata Martono će, međutim, duel u predgrađu Madrida više pamtiti po povredi Nejmara - Brazilac je u 24. minutu istegao ligamente članka desne noge i čekaju se vijesti o dužini pauze...

U četvrtfinale se plasirao i Real Sosijedad, koji je iznenađujuće slavio protiv Viljareala na "El Madrigalu" sa 1:0. Prvi meč u San Sebastijanu završen je bez golova.