Maradona: Ako Argentina ne bude prvak, ne smijemo da krivimo Mesija

"Ne smijemo da krivimo Mesija ako ne osvojimo Svjetsko prvenstvo. Ubijeđen sam da će Leo odigrati dobro ovaj turnir", rekao je Maradona za argentinsku televiziju.
3 komentar(a)
Dijego Maradona, Lionel Mesi, Foto: Nocturnar.com
Ažurirano: 03.01.2014. 16:35h

Lionel Mesi ne smije da bude glavni krivac Ako Argentina na osvoji titulu prvaka svijeta na Mundijalu u Brazilu, kaže legendarni argentinski fudbaler Dijego Maradona.

Mesi je često na meti kritika navijača jer njegove igre u dresu nacionalnog tima nisu ni približne partijama koje pruža u Barseloni.

Argentina je posljednji put osvojila SP 1986. godina u Meksiku, kada je predvođena upravo Maradonom u finalu pobijedila selekciju Zapadne Njemačke sa 3:2.