Liverpul - Bajern 0:0, Lion - Barselona 0:0
5678 pregleda 2 komentar(a)
Liverpul - Bajern, Foto: Reuters
Ažurirano: 19.02.2019. 21:18h

Bajern nije ni na pola puta do četvrtfinala Lige šampiona, ali je u Liverpulu ispunio cilj i to bez većih problema.

Bavarci su željeli 0:0 i dobili su taj rezultat, a kada se sve sabere "redsi" su samo pola sata prvog poluvremena ličili na tim koji može da stvori velike probleme velikanu iz Minhena.

Bajern je u drugom dijelu potpuno "ubio" ritam meča i zaslužio rezultat koji su, ipak, ne garantuje ništa pred revanš na "Alijanc areni".

Izdržao je i Lion i zaustavio Barselonu - i u Francuskoj je rezultat bio 0:0, iako su Katalonci promašili veliki broj prilika...

TOK MEČEVA

Kraj: Liverpul - Bajern 0:0, Lion - Barselona 0:0.

Igra se sudijska nadoknada.

87. minut - Barselona na sve načine pokušava da dođe do gola u Lionu. Ovog puta je golman Lopes zaustavio Rakitića.

85. minut - velika šansa za Manea i Liverpul. Šutirao je glavom, ali Nojer je sve pratio.

Još 10 minuta do kraja: Liverpul - Bajern 0:0, Lion - Barselona 0:0.

Barsa pritiska, opet je blizu pogotka bio Suares.

Na 25 minuta do kraja nema golova u Liverpulu i Lionu.

Velike šanse za Barsu u Lionu - probao je Suares, potom i Mesi.

Prijeti i Bajern na "Enfildu", najraspoloženiji je Gnabri.

Prošla su 53 minuta - Barsa dominira u Lionu, a i Liverpul je bolji rival od Bajerna. Čeka se, ipak, na prvi gol.

Nastavljene su utakmice u Liverpulu i Lionu.

Završena su prva poluvremena: Liverpul - Bajern 0:0, Lion - Barselona 0:0.

Pojačao je tempo Liverpul. Sada je promašio Matip, ostaje 0:0.

Šansa utakmice na "Enfildu" - lopta je došla do Manea, koji je sa desetak metara šutirao pored gola. Bajern je preživio ovaj udar Liverpula.

Nakon pola sata: Liverpul - Bajern 0:0, Lion - Barselona 0:0.

Salah je bio blizu pogotka, Nojer je ostao nesavladan.

Mreže miruju i nakon 20 minuta igre.

Koman je zamalo iskoristio paniku u odbrani Liverpula. Ostaje 0:0 na "Enfildu".

Prva izbuđenja u Liverpulu. Prvo je Nojer zaustavio Salaha, a onda Alison imao sreće kada ga je saigrač Matip pogodio u grudi.

Mesi je probao iz slobodnog udarca, ali je ostalo Lion - Barselona 0:0. Onda je uzvratio Lion preko Terijea.

Počele su utakmice, nema golova nakon pet minuta igre.

Duelima Liverpul - Bajern i Lion - Barselona od 21 sat se nastavlja osmina finala Lige šampiona.

Jirgen Klop nije mogao da računa na suspendovanog Virdžila van Dajka, pa je i izveo očekivan sastav - šansu je u srcu odbrane dao Fabinju.