Aguero mjesec dana van terena

Argentinski napadač je ove sezone za Siti postigao 19 golova na 20 utakmica, a povrijedio se na početku drugog poluvremena protiv Arsenala u 16. kolu Premijer lige.
Aguero, Foto: Beta AP
Ažurirano: 16.12.2013. 15:24h

Trener Mančester sitija Manuel Pelegrini rekao je danas da će napadač Serhio Aguero odsustvovati s terena mjesec dana zbog povrede lista desne noge.

Mančester siti je taj meč dobio sa 6:3, a Aguero je u 14. minutu postigao prvi gol na utakmici, da bi zbog povrede u 50. morao da napusti igru.

"Građanje" u narednih mjesec dana očekuje sedam utakmica, a prvu će igrati već sjutra protiv Lestera u Liga kupu.

Siti u Premijer ligi trenutno zauzima četvrto mjesto sa 32 boda, tri manje od lidera šampionata Arsenala.