Crnogorske fudbalerke izgubile od Turske

Turska slavila sa 3:1. Počasni gol za našu reprezentaciju postigla je Marija Vukčević u 1. minutu sudijske nadoknade.
2 komentar(a)
Marija Vukčević, Foto: Savo Prelević
Ažurirano: 28.11.2013. 16:31h

Ženska fudbalska reprezentacije Crne Gore poražena je od Turske u Izmiru rezultatom 3:1, u 4. kolu grupe 6 kvalifikacija za Svjetsko prvenstvo.

Turska je povela golom Sevgi Sinar u 11. minutu, da bi Jagmur Uraz u 65. i Ubru Topču u 75. riješile sve dileme.

Crna Gora je pružila dobar otpor domaćinu, bolji nego što konačan rezultat to govori, a dobre šanse da izjednače na 1:1 propustile su Jasna Đoković u 34. i Slađana Bulatović u 60. minutu.

Četvrtim porazom izabranice Zorana Mijovića dospjele su na posljednje mjesto u grupi, ali su ispunile cilj u većini mečeva, jer nisu postigle gol samo protiv Velsa prije pet dana u Nikšiću.

Marija Vukčević pogodila je u premijernom porazu od Bjelorusije (3:1), a Ivana Krivokapić u porazu od Ukrajine (4:1).

Naredni meč u Grupi Crna Gora igra 5. aprila naredne godine, u gostima protiv najbolje selekcije u grupi, reprezentacije Engleske.