STUDENTSKA LIGA

Prvi porazi PMF-a i Građevine

Arhitektonski fakulteta je disciplinovanom igrom tokom cijelog meča nanio prvi poraz favorizovanoj ekipi Građevine
136 pregleda 0 komentar(a)
Ažurirano: 20.02.2019. 02:50h

Danas je u Sali Gimnazije „Slobodan Škerović“ u Podgorici odigrano svih osam utakmica IV kola Studentske lige Crne Gore u futsalu. Gotovo svi mečevi bili su uzbudljivi i neizvjesni do poslednjeg zvuka sirene.

U grupi A ekipa Ekonomskog fakulteta je tek u nastavku uspjela da slomi otpor nezgodne ekipe PMF-a, i nanijela im prvi poraz. ETF i Fakultet za turizam i hotelijerstvo su podijelili bodove, dok je u još jednom neizvjesnom meču punom preokreta ekipa Studentskog doma slavila protiv Mašinskog fakultet.

Prve bodove osvojili su studenti Pravnog fakulteta iz Budve, koji su savladali Fakultet političkih nauka.

Iznenađenje dana u grupi B priredila je ekipa Arhitektonskog fakulteta, koja je disciplinovanom igrom tokom cijelog meča nanijela prvi poraz favorizovanoj ekipi Građevinskog fakulteta. U derbiju dana UDG I i Pravni fakultet podijelili su bodove - 3:3, iako su "pravnici" vodili sa 3:0.

"Difovci" rutinski savladali ekipu UDG II, a tri boda upisao je Fakultet za pomorstvo, savladavši Pravni fakultet iz Bijelog Polja.

Grupa A

Studentski dom PG - Mašinski fakultet 6:5 (2:3)

Elektrotehnički fakultet - FTH Kotor 4:4 (2:2)

Pravni fakultet Budva - Fakultet političkih nauka 5:1 (2:1)

Ekonomski fakultet - Prirodno-matematički fakultet 6:4 (3:3)

Studentski dom PG - Mašinski fakultet 6:5 (2:3)

Strijelci: Šušić 15, 33, 36, Čolović 17, Konatar 22, 39 za Studentski dom PG, Mrdak 9, Despotović 16, 19, Anđelić 28, Ćulafić 40 za Mašinski fakultet.

Žuti kartoni: Šušić, N.Madžgalj (Studentski dom PG).

Studentski dom PG: Knežević, Konatar, Šušić, Šljukić, M. Madžgalj, Pićurić, N. Madžgalj, Zoranić, Tomović, Pejović, Čolović.

Mašinski fakultet: Milošević, Vidović, Vlahović, Anđelić, Milićević, Despotović, Pivljanin, Ćulafić, Mićanović Zindović, Mrdak, Golijanin.

Elektrotehnički fakultet - FTH Kotor 4:4 (2:2)

Strijelci: Vlahović 1, Babović 4, Redžematović 24, Ristić 38 za Elektrotehnički fakultet, Bolević 7, 19, 27, Mićunović 39 za FTH Kotor.

Elektrotehnički fakultet: Živković, Lukovac, Ristić, Čabarkapa, Redžematović, Babović, Vlahović, Vojvodić, Kasalica, Varagić.

FTH Kotor: Radičević, Mićunović, Stojanović, Bubanja, Bajčeta, Dabović, Kralj, Boljević, Blagojević, Laušević.

Pravni fakultet Budva - Fakultet političkih nauka 5:1 (2:1)

Strijelci: Tatar 9, 13, Marković (ag) 29, Kosovac 30, Osmić 40 za Pravni fakultet Budva, Andrić 11 za Fakultet političkih nauka.

Žuti karton: Bubanja (Fakultet političkih nauka).

Pravni fakultet Budva: Radonjić, Obradović, Osmić, Kosovac, Tatar.

Fakultet političkih nauka: Bubanja, Bjelić, Jovović, Marković, Kažić, Janić, Adnrić, Savić, Vidić.

Ekonomski fakultet - Prirodno-matematički fakultet 6:4 (3:3)

Strijelci: Dašić 1, Miličić 5, Drobnjak 19, 40, Mirković 21, 23 za Ekonomski fakultet, Femić 10, 15, 20, Čabarkapa 26 za Prirodno-matematički fakultet.

Žuti karton: Mirković (Ekonomski fakultet).

Ekonomski fakultet: Adžović, Šeter, Dašić, Mirković, Miličić, Drobnjak, Stojanović, Vešović, Bojanić, Nikolić, Radonjić, Asanović.

Prirodno-matematički fakultet: M. Ćupić, Piper, Čabarkapa, Duraković, Marković, Femić, Ćetković, Grebović.

Tabela grupe A

1. Ekonomski fakultet 4 4 0 0 20:5 12

2. Prirodno-matematički fakultet 4 2 1 1 18:10 7

3. FTH Kotor 4 2 1 1 19:18 7

4. Studentski dom PG 4 2 0 2 13:16 6

5. Mašinski fakultet 4 2 0 2 23:20 6

6. Elektrotehnički fakultet 4 1 2 1 16:12 5

7. Pravni fakultet Budva 4 1 0 3 7:16 3

8. Fakultet političkih nauka 4 0 0 4 9:28 0

Naredno kolo (01.12.2013.)

Prirodno-matematički fakultet - Studentski dom PG

Fakultet političkih nauka - Ekonomski fakultet

FTH Kotor - Pravni fakultet Budva

Mašinski fakultet - Elektrotehnički fakultet

Grupa B

UDG I - Pravni fakultet Podgorica 3:3 (0:2)

Pravni fakultet Bijelo Polje - Fakultet za pomorstvo 2:4 (1:2)

UDG II - Fakultet za sport i fv 2:8 (0:4)

Arhitektonski fakultet - Građevinski fakultet 4:3 (1:1)

UDG I - Pravni fakultet Podgorica 3:3 (0:2)

Strijelci: Savić 30, S.Bošković 32, Mugoša 37 za UDG I, Rovčanin 8, 16, Muratagić 28 za Pravni fakultet Podgorica.

Žuti kartoni: Mugoša (UDG I), S.Popović (Pravni fakultet Podgorica)

UDG I: Nikolić, Kontić, Todorović, F. Bošković, Karadžić, Savić, S.Bošković, Lučić, Mugoša, Maltez, Vujadinović.

Pravni fakultet Podgorica: Laban, Pašić, Rovčanin, Darmanović, M.Popović, Muratagić, S. Popović, Vuleković, Todorović, Vujović, Dedić.

Pravni fakultet Bijelo Polje - Fakultet za pomorstvo 2:4 (1:2)

Strijelci: Lješnjak 19, Cmiljanić 31 za Pravni fakultet Bijelo Polje, D. Drašković 4, 22, M. Drašković 14, Nerić 40 za Fakultet za pomorstvo.

Žuti karton: M.Drašković (Fakultet za pomorstvo).

Pravni fakultet BP: Minić, Pešić, Šćepanović, Ašanin, Cmiljanić, Lješnjak.

Fakultet za pomorstvo: Pejović, Stanišić, M.Drašković, D. Drašković, Mirković, Nerić.

UDG II - Fakultet za sport i fv 2:8 (0:4)

Strijelci: Terzić 26, 34 za UDG II, Vulanović 5, 10, Nerić 6, 35, Mirković 19, Raonić 27, Radojičić 28, Milović 37 za Fakultet za sport i fv.

UDG II: Jašović, Papić, Mirković, Terzić, Krlović, Vukčević, Pavlićević.

Fakultet za sport i fv: Đurković, Milović, Vulanović, Mirković, Krivokapić, Vasiljević, Radojičić, Lješković, Nerić, Raonić.

Arhitektonski fakultet - Građevinski fakultet 4:3 (1:1)

Strijelci: Vukićević 6, 26, Kuljići 22, Dabović 30 za Arhitektonski fakultet, Haverić 19, 28, Vidaković 39 za Građevinski fakultet.

Žuti karton: Maliković (Arhitektonski fakultet).

Arhitektonski fakultet: Maliković, Vukićević, Vlahović, Kulići, Dabović, Popović, Zečević.

Građevinski fakultet: Mehović, Rajović, Haverić, Ljujić, Dabović, Bulatović, Nikolić, Vidaković, Kanalić.

Tabela grupe B

1. Fakultet za sport i fv 4 3 1 0 27:4 10

2. Građevinski fakultet 4 2 1 1 21:9 7

3. UDG I 4 2 1 1 16:11 7

4. UDG II 4 2 0 2 14:24 6

5. Arhitektonski fakultet 4 2 0 2 12:14 6

6. Pravni fakultet Podgorica 4 1 2 1 6:8 5

7. Fakultet za pomorstvo 4 1 1 2 7:12 4

8. Pravni fakultet Bijelo Polje 4 0 0 4 6:27 0

Naredno kolo (01.12.2013.)

Građevinski fakultet – UDG I

Fakultet za sport i fv - Arhitektonski fakultet

Fakultet za pomorstvo – UDG II

Pravni fakultet Podgorica - Pravni fakultet Bijelo Polje

Lista strijelaca

13 Bolević (FTH Kotor)

9 Milović (Fakultet za sport i fv)

8 Ćulafić (Mašinski)

7 Mirković (Ekonomski)

6 Ćetković (Prirodno-matematički)

Femić (Prirodno-matematički)

Zejak (Elektrotehnički)

Terzić (UDG II)

Vulanović (Fakultet za sport i fv)