Crna Gora neriješeno sa Francuskom

Crna Gora je večeras mogla i do pobjede, ali Igor Jovanović nije iskoristio kazneni udarac dva minuta prije kraja meča.
Futsal, Foto: FSCG
Ažurirano: 30.10.2013. 23:18h

Futsal reprezentacija Crne Gore igrala je večeras u Tivtu, u prijateljskom meču, sa Francuskom neriješeno 1:1.

Njih prvi međusobni duel, igran juče, pripao je francuskoj selekciji 4:1.

Francuska je povela golom Azdina Ajguna u 36. minutu.

Izjednačio je i postavio konačan rezultat, minut kasnije, Darko Ćalasan u 37. minutu.

Selektor Sveto Ljesar kazao je da je zadovoljan izdanjem svojih izabranika u drugom meču, navodeči da je Crna Gora mogla ostvariti i pobjedu.

"Odigrali smo puno bolje nego u prvom susretu. Na pravi način smo parirali protivniku i ostvarili povoljan rezultat. Imali smo priliku da pobijedimo, ali smo isto tako mogli i da izgubimo meč. Smatram da je konačan rezultat susreta realan", rekao je Ljesar u izjavi za zvanični sajt Fudbalskog saveza.