Arsenal bez milosti za Bufona i dječake

"Sveci", koji su na azijsku turneju krenuli bez najvećih zvijezda, držali su se do 60. minuta, a u posljednjih 30 primili tri gola
1 komentar(a)
arsenal, Foto: Reuters
Ažurirano: 28.07.2018. 13:48h

Arsenal u gotovo najjačem sastavu, Pari sen Žermen sa dječacima, Bufonom i Rabioom - epilog neravnopravnog duela u Singapuru, u okviru Internacionalnog kupa šampiona, bio je pobjeda "tobždija" 5:1-

"Sveci", koji su na azijsku turneju krenuli bez najvećih zvijezda, držali su se do 60. minuta, a u posljednjih 30 primili četiri gola od iskusnijeg i kvalitetnijeg rivala, koga vodi bivši trener PSŽ-a Unai Emeri.

Arsenal je poveo pogotkom Mesuta Ozila, izjednačio je 20-godišnji Kristofer Nkunku iz penala.

Do kraja je Aleksandre Lakazet dva puta matirao Bufona, koji je izašao u 73. minutu.

Rob Holding je povisio na 4:1, a konačan rezultat postavio talentovani Edvard Nketija.