Tores kaznio grešku Nastasića i Harta, Čelziju derbi

Matija Nastasić je pokušao da glavom vrati loptu ka Džou Hartu, koji je bespotrebno istrčao, a Fernando Tores je iskoristio poklon i donio pobjedu Čelziju nad Mančester sitijem (2:1)
4 komentar(a)
Ažurirano: 27.10.2013. 18:29h

Užasna greška u komunikaciji riješila je derbi 9. kola Premijer lige - Matija Nastasić je pokušao da glavom vrati loptu ka Džou Hartu, koji je bespotrebno istrčao, a Fernando Tores je iskoristio poklon i na isteku 90. minuta donio pobjedu Čelziju nad Mančester sitijem (2:1).

El Ninjo je tako s pravom ponio epitet igrača utakmice, jer je fenomenalno namjestio gol Andreu Širleu u 33. minutu.

Između ta dva gola, vidjela se magija Serhija Aguera - Argentinac je izbjegao ofsajd zamku i nakon pasa Samira Nasrija fenomenalno pogodio bliži ugao gola Petra Čeha.

Stevan Jovetić nije bio ni na klupi u derbiju na "Stamford bridžu".

Totenhem je savladao Hal golom Roberta Soldada iz penala u 80. minutu, a Italijan Fabio Borini je novi heroj navijača Sanderlenda, jer im je donio pobjedu u Tajn-Ver derbiju protiv omraženog Njukasla (2:1).