Sutjeska lako protiv Mogrena

4 komentar(a)
Sutjeska, Foto: Luka Zeković
Ažurirano: 20.10.2013. 14:40h

Fudbaleri Sutjeske pobijedili su danas u Budvi ekipu Mogrena 3:0 (1:0), u posljednjoj utakmici 11. kola Telekom Prve crnogorske lige.

Nikšićki tim, koji brani trofej, do pobjede došao je golovima Vladimira Jovovića u 9, Srđana Radonjića u 48. i Darka Isdorovića u 60. minutu.

To je drugi uzastopni, ukupno peti trijumf Sutjeske ove sezone. Mogren je i šesti uzastopni prvenstveni meč završio bez pobjede, a na posljednja dva doživio je poraze.

Na jučerašnjim mečevima postignuti su sljedeći rezultati: Čelik - Budućnost 2:1, Mornar - Petrovac 0:2, Lovćen - Rudar 2:1, Zeta - Dečić 2:2 i Mladost - Grbalj 1:1.

Čelik i Petrovac, nakon 11. kola i trećine šampionata, dijele prvo mjesto na tabeli sa po 21 bodom.

Bod manje ima Sutjeska, dok su po 17 osvojili Budućnost, Grbalj i Mogren.

U narednom kolu, 26. oktobra, sastaće se: Dečić - Petrovac, Mornar - Sutjeska, Mogren – Grbalj, Mladost – Budućnost, Čelik – Rudar i Lovćen – Zeta.